работа-в-латвии 1

Latvija: darba vīza - termiņuzturēšanas atļauja - tiesības strādāt

Darbs Latvijā un Eiropā ir kļuvis vēl pieejamāks. Ātra darba vīzas noformēšana uz Latviju WORK IN personāla atlases aģentūrā 3-4 nedēļu laikā.

Mūsu uzņēmums nodrošina darba meklēšanas pakalpojumus un visu nepieciešamo dokumentu noformēšanu darbam Latvijā. Mēs noformējam darba vīzu atkarībā no darba līguma termiņa (C tips) vai (D tips).

Personāla atlases aģentūra WORK IN noformē darba vīzu caur Latvijas konsulātu oficiālās dzīvesvietas valstī un/vai uz vietas Latvijā, ja darba meklētājs ieradies Latvijā ar biometrisko pasi.

Katrā konkrētā situācijā mūsu darbinieki sniegs nepieciešamo palīdzību un precizēs nepieciešamo dokumentu sarakstu.

Dokumenti darba vīzai vai termiņuzturēšanās atļaujai Latvijā:

  1. Aizpildīta vīzas pieteikuma veidlapa;
  2. Derīga ārzemju vai biometriskā pase;
  3. Medicīniskā apdrošināšana visam vīzas darbības laikam;
  4. Izziņa par nesodāmību;
  5. Darba līguma kopija un uzaicinājums no Latvijas darba devēja;
  6. Darba pieredzes dokumenti;
  7. Konsulārā valsts nodeva par ielūgumu darba vīzas vai termiņuzturēšanās atļaujas saņemšanai ir 69 eiro.

Darba vīzu dokumentu izskatīšanas noteikumi

Dokumenti termiņuzturēšanās atļaujas saņemšanai tiek izskatīti 5 līdz 30 darba dienu laikā. Atkarībā no situācijas, Latvijas vēstniecības un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes darbinieki var pieprasīt papildu informāciju.

Svarīgi paturēt prātā

Lai nepārkāptu likumīgo uzturēšanos un darbu Latvijā, pēc darba vīzas termiņa beigām darba vīza jānomaina pret termiņuzturēšanās atļauju Latvijā.

Vīzu noformēšana personāla atlases aģentūrā WORK IN

Mūsu personāla atlases aģentūra palīdz saņemt un noformēt visus nepieciešamos dokumentus. Visu migrācijas anketu, pieteikumu, konsultāciju par migrācijas jautājumiem un darba līgumiem aizpildīšana un apstrāde, pārstāvība Migrācijas dienestā un citās Latvijas valsts struktūrās.

Daudzi uzņēmumi jau gadiem ilgi pastāvīgi sadarbojas ar WORK IN. Ja vēlaties noformēt darbā savā uzņēmumā ārzemnieku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@workin.lv

Categories: Latvija