niderlande

Darbs ārzemēs Nīderlandē - vakances un noteikumi

WORK IN piedāvā darbu tiem, kas meklē darbu ārzemēs, Nīderlandē

Mums ir daudz dažādu vakanču Nīderlandes (Holandē)  siltumnīcās, fabrikās, noliktavās un būvlaukumos, mums ir nepieciešami: noliktavas darbinieki, komplektētāji, siltumnīcu darbinieki, gaļas fabriku darbinieki, celtnieki, jumiķi, betona strādnieki, elektriķi un daudzi citi.

Pie mums tiek piedāvātas vakances:

  • darbs jauniešiem
  • bez iepriekšējas pieredzes
  • darbs Nīderlandē pāriem
  • darbs bez valodas zināšanām
  • darbs Holandē siltumnīcās, noliktavās, rūpnīcās un citās.

Informācija par darba noteikumiem

  • Latvijas pilsoņi drīkst brīvi iebraukt un strādāt Nīderlandē. Latvijas nepilsoņi drīkst brīvi iebraukt, ceļot un uzturēties Nīderlandē līdz 3 mēnešiem. Latvijas nepilsoņi un trešo valstu pilsoņi Nīderlandē nedrīkst strādāt bez uzturēšanās atļaujas ar tiesībām strādāt (vīzas).
  • Katram darbiniekam pirms darba uzsākšanas ir jābūt noslēgts darba līgums starp darba devēju un darbinieku, tas var notikt gan rakstiski, gan elektroniski.
  • Darbinieka normālais dienas darba laiks ir nevar būt vairāk nekā 8 stundas dienā vai 45 stundas nedēļā.

Alga Nīderlandē

Alga: no 10-15 EUR / stundā, parasti tiek maksāta reizi nedēļā vai mēnesī, uz bankas kontu,  kā arī tiek izsniegts Nīderlandes sociālās apdrošināšanas numurs (BNS).

No 21 gadu vecuma tiek noteikta minimālā darba alga.  Nīderlandes valsts pārskata minimālo algu divas reizes gadā – 01.01. un 01.07.

Minimālās algas tiek noteiktas ar likumu un atbilstoši vecuma grupai. Par Holandes algu lasiet šeit.

Par Nīderlandes nodokļiem

Katrs darbinieks var pretendēt atgriezt pārmaksātus nodokļus no Nīderlandes. WORK IN  piedāvā atgriezt pārmaksātos nodokļus un veselības apdrošināšanas iemaksas cilvēkiem, kuri strādājuši ārzemēs – Nīderlandē. Vērts atgriezt nodokļus tiem, kam bija darba attiecības vismaz 3 mēneši.

Vidējā atgriezta summa ir 800 EUR. Lasiet vairāk par nodokļu atgriešanu un dokumentiem.

Izmitināšana Nīderlandē (Holandē)

Mājas ar visām ērtībām, mēbelēm, internetu, sadzīves tehniku, 1-2 cilvēki istabā. Lasiet vairāk par dzīvesvietu Nīderlandē.

Pieteikšanās vakancēs

Katrs kandidāts var nosūtīt savu pieteikumu, izmantojot sadaļu VAKANCES vai atnākt uz mūsu biroju. Mūsu birojs palīdz atrast darbu Nīderlandē bezmaksas.

Mēs strādājam tikai ar uzticamiem darba devējiem jau vairāk nekā 10 gadus.

Skatīt visas vakances