Dzīvošana un darbs Nīderlandē, Holandē

Tātad pasaulē ir daudz brīnišķīgu vietu, kur dzīvot un strādāt.

Holande ir viena no tām valstīm, kas ciena visu tautību, reliģiju un pārliecību cilvēkus. ES pilsoņiem Nīderlandē,  kā to pareizāk saukt, ir atvērts brīvs darba tirgus. Tomēr tautā to dēvē par “Holandi”.

WORK IN nodrošina visiem saviem darba meklētājiem dzīvošanu labiekārtotās mājās. Dzīvesvieta ar visām ērtībām: ūdens, gāze, elektrība, internets, sadzīves tehnika. Smēķēt mājās ir aizliegts.

Pārbaudīti holandiešu darba devēji

Personāla atlases aģentūra WORK IN visiem darba meklētājiem kopā ar darba meklēšanu un atlasi piedāvā mājokļus no labākajiem darba devējiem Holandē.

Visi mūsu Nīderlandes darba devēji ir pārbaudīti laika gaitā, vairāk nekā 10 gadu veiksmīgas sadarbības laikā jau ir nodarbināti aptuveni 5000 kandidātu.

Mājoklis Holandē ir garantēts visiem

WORK IN visiem mūsu darba meklētājiem nodrošina ērtu mājokli ar visām ērtībām.

Cenas Holandē

Mājokļu īres izmaksas Holandē, izmantojot aģentūru WORK IN, nav augstas, Eiropas vidējās, sākot no 70 līdz 100 eiro nedēļā, atkarībā no pilsētas, reģiona. Darbinieks, kas ierodas valstī, nemaksā īri avansā, parasti tā tiek atskaitīta no viņa algas.

Pārtikas cenas Holandē

Pārtikas izmaksas ir dažādas, ir veikali, kas ir lēti, piemēram, LIDL, kur par 100 eiro var iepirkties uz dažām nedēļām, kā arī dārgāki.

Holandē mājokļi tiek nodrošināti ar visām ērtībām

Visas dzīvesvietas ir nodrošinātas ar ūdeni, gāzi, elektrību, internetu, sadzīves tehniku. Līdzi jāņem gultas veļa.

Plusi !!! Ierodoties nav jāmaksā par īri, īres maksa tiek ieturēta no nopelnītās algas.

Ja jūs meklējat darbu ar dzīvesvietu Nīderlandē, sazinieties ar mums.  Šeit jūs varat apskatīt mūsu piedāvātās dzīvesvietas Nīderlandē.

Dzīvesvietas apstākļi Nīderlandē