METINĀTĀJS / СВАРЩИК

@WORK IN in Būvniecība , in Ražošana Nosūtīt vakanci
  • PADALĪTIES:

Vakances detaļas

  • Vakances ID 53312

Darba apraksts

Работа для сварщиков. Работа в Латвии. Зарплата от 1000 до 1400 нетто (на руки); Требуются опытные сварщики MIG/MAG, на производство металлоконструкций.

СВАРЩИК

Требования:

  • знания русского языка, опыт работы не меньше 3 лет, без алкогольных, наркотических и зависимостей.

Обязанности:

  • сварочные работы, умение читать чертежи.

Мы прилагаем:

  • постоянная работа в стабильной компании;
  • все социальные гарантии;
  • работа на полную ставку;
  • заработная от 1000 до 1400 нетто (после налогов);
  • живущим за пределами Риги и иностранцам предлагаем проживание возможность;
  • трудоустройство в соответствии с законодательством Латвийской Республики.

Ждем ваше резюме.

Darbs metinātājiem. Darbs Latvijā. Nepieciešami pieredzējuši MIG/MAG metinātāji uz metalkonstrukciju ražošanu.

METINĀTĀJS

Prasības:

  • darba pieredze, darba stāžs vismaz 3 gadi, bez alkohola, narkotikām un citām atkarībām.

Pienākumi:

  • metināšanas darbi, spēja lasīt rasējumus

Piedāvājam:

  • pastāvīgs darba stabilā uzņēmumā;
  • visas sociālas garantijas;
  • pilnas slodzes darbs;
  • alga no 1000 – 1400 neto (pēc nodokļu nomaksas);
  • ārpus Rīgas dzīvojošiem ir iespēja nodrošināt dzīvesvietu;
  • nodarbinātība saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Gaidām tavu CV.

Citas vakances, kas jums varētu patikt