Noliktavas darbinieks

@WORK IN in Noliktava , in Pakalpojumi , in Transports/ Loģistika Nosūtīt vakanci
  • PADALĪTIES:

Vakances detaļas

  • Vakances ID 66299

Darba apraksts

Mūsu klients, viens no vadošajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kurš ir tirgū vairāk nekā 25 gadus, kas nodarbojas ar visus vietējās un starptautiskās loģistikas pakalpojumiem. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos aicina darbā:

 Noliktavas darbiniekus

Darba pienākumi:

  • Veikt pasūtījumu komplektēšanu
  • Darbs ar skeneri un noliktavas tehniku
  • Pieņemt preci noliktavā un izsniegt preci no noliktavas
  • Pārvietot preci pa noliktavu, racionāli izmantojot noliktavas platību
  • Veikt darbu kvalitatīvi un efektīvi
  • Kārtības uzturēšana noliktavas teritorijā

Prasības kandidātiem:

  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze noliktavā, bet nav obligāta
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta un prasme strādāt komandā
  • Fiziskā izturība

Mēs piedāvājam:

  • Karjeras izaugsmes iespējas
  • Stabilitāti, visas sociālās garantijas
  • Darba laiks: no pirmdienas līdz piekdienai, no 8:00-17:00
  • Darba alga no 1000-1200 bruto mēnesī pirms nodokļu nomaksas
  • Darba vieta: Rīgas lidosta

    Lūdzu, sūtiet savu pieteikumu (CV). Mēs sazināsimies ar katru kandidātu, kuru izvirzīsim darba intervijai.

    Citas vakances, kas jums varētu patikt