VIRTUVES DARBINIEKS – KARSTAIS CEHS

@WORK IN in Pakalpojumi , in Tūrisms/ Viesnīcas/Ēdināšana Nosūtīt vakanci
  • PADALĪTIES:

Vakances detaļas

  • Vakances ID 66304

Darba apraksts

Mūsu klients, Latvijas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums, kurš ir tirgū vairāk nekā 30 gadus. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos aicina darbā:

 VIRTUVES DARBINIEKUS – KARSTAIS CEHS

Darba pienākumi:

  • Uzsildīt ēdienu, papildināt sadali
  • Dažādu gaļas un zivs izstrādājumu cepšana
  • Pusfabrikātu gatavošana pēc tehnoloģiskajām kartēm
  • Darbs ar konvekcijas krāsnīm
  • Ievērot un nodrošināt kvalitātes prasības
  • Darba vietas uzturēšana kārtībā, ievērojot noteiktos standartus

Prasības kandidātiem:

  • Vēlams, pieredze vai izglītība pavāra amatā (vērtēsim kā priekšrocību, bet nav obligāti)
  • Prasme organizēt savu darbu un strādāt intensīvā darba ritmā
  • U27 med. izziņa

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā uzņēmumā un labā kolektīvā
  • Darb atalgojumu: no 1000 – 1200 EUR bruto mēnesī (pirms nodokļu nomaksas)
  • Darbu maiņās pēc grafika laika posmā no 9:00-21:00
  • Siltas pusdienas darbā laikā
  • Stabilitāti, visas sociālās garantijas
  • Darba vieta: t/c Alfa un t/c Damme, Rīga

Lūdzu, sūtiet savu pieteikumu (CV). Mēs sazināsimies ar katru kandidātu, kuru izvirzīsim darba intervijai.

Citas vakances, kas jums varētu patikt