Darbs ārzemēs Kiprā

WORK IN piedāvā darbavietas Kiprā, pie mums  jūs atradīsiet vakances viesnīcās, apkalpojošā sfērā un tūrismā.
Piedāvājam darbu Kiprā administratoriem, viesmīļiem, pavāriem, šveicariem, istabenēm, tīrītājiem, apkopējām, animatoriem un citiem. Tā ir unikāla iespēja iegūt starptautisko pieredzi, ceļot, kā arī labi nopelnīt. Darbs un prakse studentiem, jauniešiem, un pastāvīgās darba vietas.
Kipra – īsta Vidusjūras pērle, kura piesaista miljoniem tūristu no visas pasaules. Nav nejaušība, ka tieši šajā salā parādījās no jūras putām dzimusī visu mīlētāju, mīlestības un skaistuma dieviete Afrodīte. Kiprā ir ļoti viesmīlīgi un draudzīgi cilvēki. Bieži vien pārdevēji uzcienā vai uzdāvina kādu nieciņu vienkārši tāpat, vienmēr sasveicinās un uzsmaida.
Priekšrocības – Jūra, saule, pludmale, jauni draugi, iespēja labi nopelnīt, jo dzīvošana un ēdināšana ir absolūti BEZMAKSAS. Tu vari iemācīt un paaugstināt savu angļu valodu reālā dzīvē!
Katrs kandidāts var nosūtīt savu pieteikumu caur speciālu sadaļu VISAS VAKANCES vai atnākot mūsu birojā. Mūsu darbiekārtošanas aģentūra nodrošina visiem kandidātiem darbiekārtošanu, satikšanu lidosta vai autoostā, izmitināšanu, informēšanu darba noteikumos, palīdzību dokumentu noformēšanā darbam Kiprā. Skaties arī darbs Grieķijā.

Categories: Kipra