Uzsākta uzņemšana uz jauniešu programmu „WORK and Travel Cyprus”

Lieliska iespēja apgūt praktisko pieredzi, strādājot Luksusa klases viesnīcās, restorānos un kafejnīcās Kiprā. Programma visiem jauniešiem.

Mēs piedāvājam:
•Atalgojumu no 550-800 EUR/mēn. + dzeramnaudu!
• Darba līgumu jau Latvijā;
• Dzīvošanu BEZ MAKSAS;
• Papildus bonuss: ēdināšana BEZ MAKSAS;
• Sagaidīšanu lidostā un nogādāšanu uz gala mērķi.

Mūsu kompānija sadarbojas tikai ar pazīstamākajām 4*, 5* viesnīcām pasaulē, ar kurām uztur ilggadējas un pastāvīgas partnerattiecības…

Prakses periods: Sezona ilgst no marta līdz oktobrim, novembrim. Līgums ir 4-7 mēneši, taču ir iespējams izvēlēties prakses ilgumu, iepriekš saskaņojot ar WORK IN.

Samaksa būs robežās no 550 līdz 800 eiro mēnesī, atkarībā no ieņemamā amata un pieredzes. Par vairākām pozīcijām ir paredzēta dzeramnauda.

Dzīvošana un ēdināšana: Maltītes, dzīvošana, dzērieni nodrošināti ABSOLŪTI BEZMAKSAS;
Dzīvošana ir apartamentos 2-3 personas istabā, parasti netālu no viesnīcas ap 10 minušu gājienā, transports nav vajadzīgs. Apartamentos ir viss nepieciešamais: gulta, skapis, virtuve, vannas istaba. Maltītes 2-3 reizes dienā.

Grafiks: Dalībnieki tiek apmācīti un strādā 6 dienas nedēļā 8 stundas dienā, atkarībā no viesnīcas, kurā izglītojamais iziet praksi un strādā, kā arī atkarībā no viesnīcas prasībām. Darba stundas no plkst. 16:00 līdz 23:00 vai dalīti no rīta 4 stundas un 4 stundas vakarā, dienas laikā ir brīvs laiks, kuru var pavadīt pie jūras.

Mūsu programmas priekšrocības:

  1. Lai piedalītos programmā nav obligāti jābūt studentam;
  2. Var pieteikties tikai ar angļu valodas zināšanām sarunvalodas līmenī;
  3. Sezona ilgst no marta līdz oktobrim, novembrim; var izvelēties programmas ilgumu;
  4. Darba devējs nodrošina dzīvošanu un ēdināšanu ABSOLŪTI BEZMAKSAS.
  5. Dalībniekiem maksā ikmēneša stipendiju – no 550 līdz 800 €;
  6. Pabeidzot programmu būs iegūts starptautiskais sertifikāts vai rekomendācija.

Brīvais laiks: Pārsvarā dalībnieki brauc atpūsties uz blakus salām, jo tās atrodas ļoti tuvu viena otrai. Brīvo laiku var pavadīt pie jūras vai apskatīt skaistas vēsturiskas vietas, braukt ekskursijās u.c.

Sūtiet savu CV angļu valodā un 4 fotogrāfijas (2 portreta un 2 pilnā augumā) uz mūsu e-pasta adresi: cv@workin.lv vai nāciet pie mums uz konsultāciju.

Categories: Kipra