Atlase

Tiešā personāla atlase un headhunting ar 100% garantiju

Mēs specializējamies galvu medībās un speciālistu atlasē

Personāla atlase visā pasaulē

Personāla atlases kompānija WORK IN sniedz meklēšanas un personāla atlases pakalpojumus pēc darba devēju pieprasījumiem no Latvijas un visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī darbinieku nomas pakalpojumus un citus saistītus personāla pakalpojumus.

Tikai labākie kandidāti

WORK IN personāla atlases kompānija saprot, ka pareizais darbinieks var ievērojami mainīt uzņēmuma panākumus. WORK IN komanda var palīdzēt jums atrast un izvēlēties pareizo darbinieku, kuram būs atbilstošas pieredze, zināšanas un prasmes, kas jums nepieciešams.

Pieredze personāla atlasē kopš 2010.gada

Mūsu augsti specializētie personāla atlases speciālisti ir veltīti kandidātu atrašanai un atlasei, lai apmierinātu jūsu biznesa unikālās vajadzības. WORK IN personāla atlases kompānijas pakalpojumi ir augsti kvalitatīvi, kas ietver pilnu pakalpojumu personāla klāstu no A līdz Z.

Maksimālais darba tirgus pārklājums

Mums nav šķēršļu, mēs meklējam, atlasām un piesaistām personālu un speciālistus no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Uzbekistānas un Ukrainas, kā arī no citām pasaules valstīm. Darbinieku atlase no WORK IN - tas ir atbilstoši kandidāti no vairāk nekā 20 meklēšanas avotiem.

Kas ir galvu medības (headhunting)?

Headhunting – no angļu “galvu medības”. Tā ir viena no personāla meklēšanas metodēm, tiešā personāla meklēšana un atlase, kurā tiek meklēti un atlasīti svarīgi un reti talanti profesionālā un ekspertu līmenī.

Galvenie programmētāji, analītiķi, finansisti, grāmatveži pārdošanas vadītāji, juristi, uzņēmumu vadītāji un augsti profesionāļi ir cilvēki, kurus “galvu mednieki” visbiežāk piesaista darbam.

Kā mēs strādājam un kādas meklēšanas metodes izmantojam lasiet rakstā – personāla atlases metodes.

Pasūtiet zvanu

Mūsu konsultants sazināsies ar jums!

Galvu medību principi un tehnoloģijas

Galvenais galvu medību veids ir aktīvi meklēt kandidātus citos uzņēmumos, kuri ir pierādījuši, ka viņiem ir veiksmīga profesionālā pieredze. Tā ir veiksmīgu vidēja un augsta līmeņa speciālistu kandidātu pārvilināšana.

Pirmkārt, galvu medību uzņēmums analizē tirgu un sastāda garu organizāciju sarakstu, kurās meklēt piemērotus kandidātus.

Pēc potenciālo kandidātu loka noteikšanas atlasītajiem kandidātiem tiks iesniegti priekšlikumi turpmākajai karjeras attīstībai. Darbs parasti ilgst no viena mēneša līdz 6 mēnešiem.

Jāizšķiro viss kandidātu “potenciālais tirgus”. Tā rezultātā viens vai divi kandidāti var pilnībā apmierināt klienta-pasūtītāja vajadzības.

Zvana laikā galvu mednieks iepazīstina ar sevi, runā par zvana mērķi. Pēc tam viņš centīsies ieinteresēt kandidātu, lai uzaicinātu viņu uz interviju.

Mēs piedāvājam personāla medības Latvijā un ārzemēs, ja jūs jau zināt to uzņēmumu sarakstu, no kuriem vēlaties piesaistīt darbinieku, tad mēs varam piedāvāt arī šādu pakalpojumu (Ekskluzīvā meklēšana).

Headhuntinga priekšrocības

  1. Mūsu organizācijas galvu medību metodes nemetīs ēnu uz mūsu klientiem, jo konfidencialitāte ir mūsu sadarbības pamats.
  2. Galvu medības var palīdzēt uzņēmumam iegūt veiksmīgu konkurentu pieredzi un patstāvīgi to ieviest savā uzņēmumā, taču, ja jūs visu darāt tieši un apejot aģentūru, tad varat saskarties ar dažādām problēmām.
  3. Galvu medību tehnoloģija ļauj cilvēkiem veikt padziļinātu kandidātu meklēšanu, vispārināt viņu profesionālās un psiholoģiskās īpašības, uzzināt iemeslus, kas viņus var motivēt, izraisīt viņu interesi un būt gataviem mainīt darbu.
  4. Pēc viena vai divu potenciālo pretendentu identificēšanas viņi tiks intervēti. Darbinieku pieņemšana no citām organizācijām ir apgrūtinoša un laikietilpīga, taču tās rezultātā jūs saņemat profesionāļus, par kuriem sapņojat, un kas atbilst visām jūsu prasībām.

Kāpēc pasūtīt galvu medību pakalpojumus?

Lielākoties šādus pakalpojumus izmanto, lai izvēlētos augsta līmeņa ekspertus, kā arī cilvēkus ar samērā šauriem pienākumiem un retām profesijām. Parasti šādus cilvēkus neinteresē vakances un jaunas darba vietas. Galvu mednieki izmanto dažādas metodes, lai iegūtu to, ko viņi vēlas.

Šis ir jūsu unikālais biznesa rīks. Tas ļauj nolīgt profesionāļus ar nepieciešamajām zināšanām un pieredzi, kas var sniegt lielu labumu jūsu uzņēmumam, bet šobrīd nemeklē darbu.

WORK IN ir profesionāls personāla atlases uzņēmums. Pasūtiet sev darbiniekus jau šodien!

Iesniedziet savu pieteikumu

Bezmaksas konsultācijas par darbinieku atlasi

Darba shēma

Vai jums joprojām ir jautājumi? Vai vēlaties veikt pasūtījumu?

Mums uzticas