Klientu atsauksmes

NJORD Law Firm

References

comment

Thanks to WORK IN‘s efforts, we were able to secure a highly qualified legal professional who has seamlessly integrated into our team and is already making valuable contributions to our projects.

Lieliska dāvana

References:

comment

Working with WORK IN Latvia was a game-changer for us. They didn’t just provide us with candidates; they provided us with a team that believes in our mission. The dedication and expertise they brought to the table were truly remarkable. Our new team members feel like they’ve been a part of Lieliska dāvana from the very beginning!”

IKEA

Atsauksme par paveikto darbu:

commentKompānija piedāvāto pakalpojumu veica atbilstošā kvalitātē. IKEA rekomendē SIA AMB Solutions pakalpojumus uzņēmumiem, kuriem nepieciešami papildspēki ātrai darbu izpildei.

Baltic Beach Hotel

Atsauksme par paveikto darbu:

SIA  “BBH Investments” pateicamies SIA “AMB Solutions” komandai par lielisko personāla atlases darbu.
Paldies par labu darbu un uzticamu partnerību! Mēs ceram uz turpmāku auglīgu sadarbību un novēlēt jums un jūsu komandai veiksmīgu darbu un labklājību.

Baltic Restaurants Latvia

Atsauksme par paveikto darbu:

Pakalpojums tiek sniegts augstā profesionālā līmenī, atbilstoši līgumā atrunātajām prasībām. 
Ņemot vērā augstāk minēto, iesakām uzņēmumu SIA ,AMB Solutions” personāla atlases pakalpojuma sniegšanai kā profesionālu, uz klientu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri.

Baltic Container Terminal

Atsauksme par paveikto darbu:

Personāla atlases nodaļas darbinieki ir pierādījuši sevi vienīgi no pozitīvās puses. Viņu darbs atbilst noteiktajam līmenim, tiek veikts kvalitatīvi un stingri laikā. Var just tehnoloģiju izpratni un zināšanas par speciālistu atlases specifiku.

Eden Springs Latvia

Atsauksme par paveikto darbu:

“Eden Springs” izsaka pateicību personāla atlases aģentūrai “WORK IN” par kvalitatīvu personāla atlasi un nomas pakalpojumiem.
Vienmēr ir izpratne par to, kas mums vajadzīgs, kas mums ir ļoti svarīgi.

Latvijas Balzams

Atsauksme par paveikto darbu:

comment

Vēlamies atzīmēt WORK IN Recruitment Agency speciālistu atbildību, profesionalitāti, skaidru uzdevumu izpratni un draudzīgo attieksmi.

BLS Logistics

Atsauksme par paveikto darbu:

comment

Personāla atlases pakalpojumi tiek sniegti labā kvalitātē un profesionāli, dokumentu un formalitāšu kārtošanā ir ievērotas LR likumdošanas prasības, sadarbībā ievēroti darbinieku piesaistes grafiki.
Iepriekš minēto sadarbību vērtējam atzinīgi un perspektīvi.