Ziemeļeiropas personāla atlases aģentūra

Par kompāniju

WORK IN ir viena no vadošajām Ziemeļeiropas personāla atlases kompānijām, kas nodarbojas ar HR risinājumu nodrošināšanu.

WORK IN ir starptautiska personāla atlases kompānija Latvijā, kas nodrošina darba devējus ar cilvēkresursiem Latvijā, Eiropā un visā pasaulē.

WORK IN specializējas ražošanas, transporta, loģistikas, celtniecības, finanšu un IT jomās, nodrošinot pilna cikla personāla atlases un personāla nomas pakalpojumus. Kā arī personāla atlases uzņēmums WORK ĪN ir viens no labākajiem profesionāliem speciālistu un talantu atlasē, kā arī profesionālajā personāla novērtēšanā.

WORK IN pilnībā atbalsta tādus uzņēmumus, kuri meklē masveida darbiniekus, visaugstākās kvalifikācijas speciālistus un talantus neatkarīgi no viņu fiziskās atrašanās vietas.

our team

Par mums

Mūsu vēsture

WORK IN starptautiskā personāla atlases un nomas kompānija ir dibināta 2010. gadā, galvenais birojs atrodas Rīgā. WORK IN nodaļas atrodas Latvijā un citās Eiropas valstīs, no kurām aģentūra nodarbina labākos kandidātus. WORK IN aģentūra ieņem stabilu vadošo vietu starp Latvijas darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem.

Mūsu komanda

Aģentūras personāla atlases speciālisti un rekruteri ir HR jomas profesionāļi ar pieredzi kopš 2010.gada. Mēs varam palīdzēt jums ātri un viegli atrast personālu!

Specializācija

Mēs specializējamies nozarēs: IT, Finanses, Ražošana, Loģistika, Transports, Pārdošana, Mārketings, Medicīna, Būvniecība, Viesnīcas.

Vīzija, misija, stratēģija

Mūsu vīzija

 • Būt atzītam par līderi, pateicoties mūsu darbiniekiem, inovācijām un labākajai praksei personāla pakalpojumu jomā.
 • Atrast vērtīgu personālu uzņēmumiem īsā laikā.
 • Nodrošināt augsta līmeņa personāla atlases servisu.
 • Profesionāls personāla atlases speciālists ir atbildīgs par kvalitatīvu atlasi un tam jāizpilda tādas funkcijas: 
  – informācijas vākšana par organizācijas vajadzībām personālā;
  – personāla meklēšana, piesaiste, atlase;
  – personāla procesu un darbplūsmas administrēšana.

Misija

Palīdzēt mūsu klientiem augt un attīstīties, pateicoties sniegto pakalpojumu kvalitātei. Mūsu klientu veiksme ir arī mūsu veiksme.

Mēs esam šeit, lai apvienotu darba meklētāja un klienta intereses.

Mēs esam šeit, lai piedāvātu profesionālus personāla atlases metodes, kas ir personāla atlases procesa panākumu atslēga.

Stratēģija

Lai sasniegtu ilgtermiņa mērķus, WORK IN realizē stratēģiju, kuras galvenās prioritātes ir cieša sadarbība ar darba devējiem, darba devēju vakanču aizpildīšanu ar strādāt gribošiem, motivētiem, lojāliem darbiniekiem.

Mūsu vērtības

 1. Atbildība: Mēs esam atbildīgi pret darba meklētājiem un partneriem.
 2. Vienkāršība un ātrums: Mēs tiecamies sarežģītas lietas padarīt ātri un vienkārši, vadoties pēc principa: “Neatliec uz rītdienu to darbu, kuru vari izdarīt šodien!”
 3. Godīgums: Mēs esam godīgi pret darba meklētājiem un partneriem.

Šīs pamatvērtības atspoguļojas mūsu aģentūras ikdienā: mūsu darbā, uzvedībā, darbībā un attieksmē pret darba meklētājiem, darba devējiem, klientiem, kolēģiem, vadītājiem un sabiedrību.

Mūsu pakalpojumi

подббор персонала

Klasiskā personāla atlase

Pilns personāla meklēšanas un atlases cikls.

headhunting

Headhuntings

Galveno un reto speciālistu personāla meklēšana un atlase.

personāla noma

Ekonomiskā personāla atlase

Personāla atlases budžeta iespēja.

masveida personala atlase

Masveida personāla atlase

Liela skaita darbinieku atlase uz tipveida un līnijas pozīcijām.

Mūsu klienti