IT

IT Personāla atlase

IT nozares speciālistu personāla atlase Latvijā un ārzemēs. WORK IN saviem klientiem izvēlas pieredzējušus izstrādātājus, projektu vadītājus un biznesa analītiķus, datu bāzu speciālistus un testētājus, tīmekļa dizainerus

IT jomas personāla meklēšana un atlase

Informācijas tehnoloģijas ir pamatīgi iegājušas visās dzīves sfērās, jo tās ievērojami palielina mūsdienu biznesa konkurētspēju un efektivitāti. IT profesionāļi pārvalda visus resursus, kas nepieciešami datu apstrādei, ieskaitot programmatūru, tīklus un datorus, veidojot un pārvaldot uzņēmuma informāciju.

IT speciālists būs īpaši aktuāls, ja uzņēmums ir nolēmis sasniegt pilnīgi jaunu līmeni, pielāgojoties mūsdienu biznesa realitātei. Starptautiskā nodarbinātības un personāla atlases aģentūra WORK IN palīdz izvēlēties IT speciālistus, ņemot vērā visas darba devēja prasības un vēlmes.

IT vakances, kuras mēs aizpildām

 • Junior
 • Middle
 • Senior
 • Architect

Mēs esam veiksmīgi aizvēruši izstrādātāju vakances šādām specializācijām

WORK IN ir bijis tirgū kopš 2010. gada. Mēs strādājam ar produktu un ārpakalpojumu uzņēmumiem Latvijā un Eiropā, kā arī ar klientiem no 19 pasaules valstīm, kas nodarbojas ar IT speciālistu atlasi attālinātam darbam. Mūsu vervētāji brīvi pārvalda angļu un krievu valodu un varēs sniegt jums detalizētus padomus par IT speciālistu izvēli.

IT speciālistu atlases iezīmes un grūtības

Vairāk kā 10 gadu pieredze darbā pieņemšanas jomā mums ir pierādījusi, ka IT speciālistu atlase atšķiras no parastās atlases. Tas ir saistīts ar faktu, ka ir liels pieprasījums pēc labiem speciālistiem, un profesionāļus skaita ziņā varētu vēlēties vairāk. Arī pašiem atlases speciālistiem nav pietiekamu tehnisko zināšanu, lai veiktu kandidāta meklēšanu un izvērtēšanu.

Aplūkosim 3 galvenos šķēršļus informācijas tehnoloģiju speciālistu atlases procesā.

1. Atlases speciālistu kompetence

Pasūtītāju galvenās pretenzijas ir par atlases speciālistu profesionalitāti un kompetenci – ja nav dziļu tehnisko zināšanu, izpratnes par terminiem utt., viņi nevarēs veikt interviju augstā līmenī.

Personāla atlases aģentūras darbinieki ne vienmēr saprot atšķirības starp programmēšanas valodām, kas negatīvi ietekmē sniegto pakalpojumu kvalitāti. Ir arī gadījumi, kad personāla atlases speciālists un kandidāts runā dažādās valodās, tāpēc intervijas laikā rodas grūtības.

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc personāla atlases speciālists, kurš orientējas IT jomā, ir ideāls variants uzņēmumiem un darba meklētājiem. Parasti šāds personāla atlases aģentūras asistents ir ārštata darbinieks vai IT speciālists no cita uzņēmuma, kurš ideāli pārzina šo nozari un spēs objektīvi novērtēt kandidāta zināšanas un prasmes, ņemot vērā klienta darba prasības.

Šādiem ārštata darbiniekiem ir plaša kontaktu bāze, starp kuriem, iespējams, ir potenciālais kandidāts uz IT speciālista amatu.

Personāla atlases aģentūrā WORK IN ir darbinieks ar zināšanām IT jomā, kurš saprot atšķirību starp Java un JavaScript.

Parasti, lai novērtētu kandidāta zināšanas, uzņēmums – klients pats veic tehnisko interviju un nosūta kandidātam tehnisko uzdevumu. 

2. IT programmētāja ieinteresēšana

Labi IT speciālisti tagad ir vērtīgs resurss, tāpēc viņi ir ļoti pieprasīti. Viņi reti aktīvi meklē jaunu darbu, biežāk personāla atlases speciālistiem tie ir jāmeklē pašiem, nosūtot piedāvājumu pa e-pastu vai izmantojot citas metodes. Lielākā daļa šiem tīmekļa izstrādātājiem nosūtīto e-pasta ziņojumu tiek pārvietoti uz mapi “Surogātpasts”.

Tas ir saistīts ar faktu, ka visbiežāk vervētāji, rakstot priekšlikumus, pieļauj tehniskas kļūdas, mēģina tiem glaimot, pazemīgi lūdzas un sola, ka viņi nopelnīs desmitiem reižu vairāk nekā tagad. Šādi triki nekādā veidā neietekmē reālus profesionāļus – nepieciešami svarīgāki argumenti.

Mūsu kompetentais atlases speciālists zina, ka jūs varat pievilināt IT speciālistu ar lielu algu – tas ir iespējams, bet tas nav viegli. Šeit ir svarīgi atrast unikālu motivāciju, piemēram, interesantu projektu, draudzīgu komandu, sarežģītus un neordinārus uzdevumus vai projekta sociālo nozīmi.

Tāpēc sadarbības piedāvājumam nevajadzētu būt standarta un “nodrillētam”, bet radītam ar radošu pieeju un individuāli konkrētajam speciālistam. Tas ievērojami palielinās veiksmīga atrisinājuma iespēju.

Nepieciešamība pēc individuālas pieejas padara aktuālu vēršanos caur sociālajiem tīkliem, kur komunikācija būs neformāla un būs iespēja pastāstīt par visām priekšrocībām.

3. Individuāla pieeja personāla atlasei

Profesionāla atlases speciālista galvenais uzdevums nav tikai atrast kandidātu ar augstu novērtējumu kādā forumā vai ārštata darbinieku biržā, ko pats pasūtītājs var izdarīt, bet gan izvēlēties un ieinteresēt sadarbībā pašus labākos. Profesionāla atlases speciālista uzdevums ir atrast cilvēku konkrētam projektam un noteiktai komandai, kur viņš varēs viegli integrēties.

Šajā nolūkā informācija par interesēm, prioritātēm un mērķiem tiek apkopota katram speciālistam atsevišķi, lai spētu pienācīgi motivēt speciālistu.

Izvēloties jaunu darba vietu, ir svarīgi noskaidrot, kur viņš iepriekš strādājis un kas ir svarīgs šim kandidātam. Visi šie dati nav atrodami CV, tāpēc jums ir jāizpēta visa informācija dažādos veidos. Individuāla pieeja ļauj minimizēt iespējamos riskus IT speciālista atlases laikā.

IT speciālista atlase sadarbībā ar WORK IN

Starptautiska personāla atlases kompānija WORK IN palīdzēs atrast IT speciālistu, kurš atbildīs visām darba devēja prasībām un vēlmēm. Atlasot speciālistu informācijas tehnoloģiju jomā, mēs ņemam vērā visus smalkumus un nianses darbā ar šīs nozares kandidātiem, izvēloties tikai profesionāļus.

Atlasot personālu IT amatiem, personāla atlases aģentūra WORK IN izmanto tiešo meklēšanu un “galvu medības”.

it-specialistu-atlase

Kopā ar mums jūs varat atrast tādus darbiniekus kā:

 • SEO speciālists;
 • HTML kodētājs;
 • Mājas lapu dizainers;
 • vietnes administrators;
 • datu bāzes administrators;
 • programmētājs;
 • satura menedžeris;
 • tehniskā atbalsta inženieris;
 • IT nodaļas vadītājs;
 • mājas lapas izstrādātājs;
 • sistēmas administrators.

Mēs atlasam tikai augsti kvalificētus speciālistus, kuri ideālā gadījumā pievienosies jaunajai komandai. Mēs strādājam Latvijā, Eiropas Savienības valstīs un visā pasaulē.

Personāla atlases izmaksas

Ar ko izceļas atpazīstamāko personāla atlases aģentūru piedāvājumi? Tikai ar cenu!  Padomājiet par to – vai ir jāmaksā vairāk un pat daudzkārt jāpārmaksā, ja visi personāla atlases uzņēmumi izmanto vienu kandidātu datu bāzi? Personīgo datu bāzu izmēram ir nozīme tikai tad, ja tiek atlasīti unikāli darbinieki.

Mūsu cenas ir pieejamas katram darba devējam, lai uzzinātu sava projekta izcenojumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri. Un, ja jums joprojām ir jautājumi vai vēlaties atrast speciālistu, vienkārši piezvaniet mums vai atstājiet pieprasījumu vietnē.

Palika jautājumi? Uzrakstiet mums

Mūsu kontakti

phone+371 22479424

Brīvības iela 144, 2. stāvs, Rīga, Latvija

Sekojiet atjauninājumiem

Linkedin Linkedin