Personāla atlase ar garantiju - 100%

Nozares

Personāla atlase - Marketings

Personāla atlase un noma - Ražošana

Mūsu personāla atlases pakalpojumi

Kvalificēti personāla pakalpojumi

подббор персонала

Klasiskā personāla atlase

Pilns personāla meklēšanas un atlases cikls

headhunting

Tiešā meklēšāna (Headhunting)

Galveno un reto speciālistu personāla meklēšana un atlase

personāla noma

CV atlase (Ekonomiskā personāla atlase)

Personāla atlases budžeta iespēja

masveida personala atlase

Masveida personāla atlase

Liela skaita darbinieku atlase uz tipveida un līnijas pozīcijām

Mēs specializējamies personāla atlasē

Personāla atlase visā pasaulē

Personāla atlases kompānija WORK IN sniedz meklēšanas un personāla atlases pakalpojumus pēc darba devēju pieprasījumiem no Latvijas un visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī darbinieku nomas pakalpojumus un citus saistītus personāla pakalpojumus.

Tikai labākie kandidāti

WORK IN personāla atlases kompānija saprot, ka pareizais darbinieks var ievērojami mainīt uzņēmuma panākumus. WORK IN komanda var palīdzēt jums atrast un izvēlēties pareizo darbinieku, kuram būs atbilstošas pieredze, zināšanas un prasmes, kas jums nepieciešams.

Pieredze personāla atlasē kopš 2010.gada

Mūsu augsti specializētie personāla atlases speciālisti ir veltīti kandidātu atrašanai un atlasei, lai apmierinātu jūsu biznesa unikālās vajadzības. WORK IN personāla atlases kompānijas pakalpojumi ir augsti kvalitatīvi, kas ietver pilnu pakalpojumu personāla klāstu no A līdz Z.

Maksimālais darba tirgus pārklājums

Mums nav šķēršļu, mēs meklējam, atlasām un piesaistām personālu un speciālistus no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Uzbekistānas un Ukrainas, kā arī no citām pasaules valstīm. Darbinieku atlase no WORK IN - tas ir atbilstoši kandidāti no vairāk nekā 20 meklēšanas avotiem.

Kā mēs strādājam?

Piemeklējam personālu, izmantojot izveidoto un izstrādāto kandidātu datu bāzi, kā arī citus interneta avotus. Ja nepieciešams piesaistām kandidātus sociālajos tīklos, specializētos pasākumos, kā arī veicam tiešo kandidātu (Headhunting) meklēšanu konkurējošu kompāniju darbinieku vidū. Profesionāli personāla atlases speciālisti seko līdzi personāla atlases aktualitātēm un vienmēr izmanto modernas personāla atlases metodes. Šīs meklēšanas iespējas palīdz ātri un operatīvi aizpildīt lielu skaitu klientu vakanču.

Lai uzsāktu personāla atlases procesu, mums ir nepieciešams:

  1. sagatavot vakances profilu,

  2. izmantot visus kandidātu meklēšanas avotus,

  3. veikt augstas kvalitātes sākotnējo atlasi,

  4. profesionāli novērtēt un pārbaudīt atlasītos kandidātus.

Pasūtīt zvanu

Mūsu menedžeris ar jums sazināsies!

Pieprasīt atzvanīšanu?

Pieteikt konsultāciju

informācija

0

Kandidāti datu bāzē

0 %

Klienti atgriežas

0 +

Dažādas nozares un amati

0 %

Klientu apmierinātība

Ko vēl mēs piedāvājam?

  • Jūsu projektu drošība un konfidencialitāte ir ļoti svarīga!

  • Mūsu meklēšana ir visur, nevis vienā vai divās vietnēs – ŠĪ ir mūsu atšķirība! Mēs izmantojam savu un citu kandidātu datu bāzes, aģentu tīklu, sociālos tīklus, tiešo meklēšanu, forumus, profesionālos pasākumus un citas specializētas vietnes.

  • Pirms uzsākt darbu pie vakances, mēs veicam bezmaksas darba tirgus analīzi.

  • Mēs pārbaudām rekomendācijas katram kandidātam no iepriekšējām darba vietām.

  • Mēs esam īsti speciālisti personāla atlasē, rekrutēšanā, novērtēšanā, mēs mīlam savu darbu un varam slēgt smagos HR uzdevumus.

Atstāt pieteikumu

Bezmaksas konsultācija par personāla atlasi

Mums uzticas

Ziņas

Mūsdienu tendences personāla atlasē un to ietekme uz darba tirgu 2024.gadā

Mūsdienu tendences personāla atlasē un to ietekme uz darba tirgu 2024.gadā

Personāla atlase ir kļuvusi par kritisku darbību uzņēmumu izaugsmes un ilgtspējības nodrošināšanā. Šī raksta mērķis ir apskatīt mūsdienu tendences, kas ietekmē personāla atlasi, un analizēt to ietekmi uz darba tirgu. Mēs izmantosim statistikas datus un piemērus, lai padziļināti izprastu šīs tendences un to nozīmi. 1. Tehnoloģiju ietekme uz personāla atlasi […]

4 Online interviju rekomendācijas

4 Online interviju rekomendācijas

Kā iziet online interviju? 4 rekomendācijas un padomi veiksmīgai tiešsaistes intervijai Mūsu mūsdienu informācijas laikmetā tiešsaistes darba intervijas kļūst par arvien izplatītāku veidu, kā atrast darbu. Lai gan tās var atšķirties no tradicionālajām klātienes tikšanām, nepieciešamība labi sagatavoties un profesionāli prezentēt sevi paliek nemainīga. Daudzi cilvēki jau zina, kā izturēties […]

Kā uzrakstīt motivācijas vēstuli

Kā uzrakstīt motivācijas vēstuli

Kā pareizi uzrakstīt motivācijas vēstuli – motivācijas vēstules piemērs un padomi Motivācijas vēstule – kas tā ir un kāpēc tā nepieciešama? Pieteikuma iesniedzēji ļoti bieži to ignorē. Daudzi cilvēki domā, ka pietiek ar CV. Rekrūteris ne vienmēr pievērš tai uzmanību, jo to bieži raksta nepareizi, tā tikai prasa laiku un […]