Kāpēc vērsties pie personāla atlases uzņēmuma speciālistiem?

Kur ir veiksmīga iznākuma garantijas? Kā tiek būvēta saziņas sistēma un kādas ir tās priekšrocības?

Tālāk mēs par to parunāsim sīkāk. Personāla vervēšana un pieņemšana darbā ir atbildīgs process, kas prasa laiku, nervus, „piņķerīgs darbs” – teiksim tā. Lai atvieglotu šo uzdevumu, ir personāla atlases aģentūras vai, kā tos vēl sauc – personāla atlases uzņēmumi.

ekonomiskā personāla atlase

Kur sākt personāla meklēšanu un atlasi?

Sadarbība ar personāla atlases uzņēmumu sākas ar pieteikuma veidlapas aizpildīšanu. Personāla atlases speciālists izvērtē pieteikumu. Pozitīva lēmuma gadījumā abas puses noslēdz vienošanos, kurā norādīti pasūtījuma nosacījumi un termiņi.

Personāla atlases uzņēmuma speciālistu meklēšanas un atlases posmi ir šādi:

  • Analīze un piemērota kandidāta identificēšana datu bāzē.
  • Ja klientam padomā ir konkrēti speciālisti, pat ja viņi tobrīd ir nodarbināti, HR speciālists sazināsies ar viņiem tieši. Vienmēr var mēģināt izdarīt labāko piedāvājumu.
  • Interneta un plašsaziņas līdzekļu izmantošana.
  • Kandidātu intervēšana klātienē. Tas ietver arī profesionālu pārbaudi.
  • Noteikti tiks veikta zināma “izmeklēšana”. CV esošās informācijas pārbaude.

Kas ir svarīgi personāla atlases procesā?

4 iemesli izmantot personāla atlases aģentūru

рекрутинговое-агентство
  1. Pirmkārt, atcerēsimies šo biedējošo vārdu “termiņi”. No tiem ir atkarīgs daudz vairāk, nekā mēs vēlētos. Ideāla darbinieka atrašana var aizņemt diezgan daudz laika, it īpaši, ja tā nav jūsu tiešā atbildība un darba pienākums. Personāla atlases aģentūras pakalpojumi jums sniegs maksimālu garantiju par datumu, kad jaunais darbinieks būs gatavs uzsākt darbu. Turklāt šī svarīgā nianse noteikti būs precizēta līgumā.
  2. Otrkārt, ārēju personāla rezervju veidošanas laiks. Pat ja uzņēmumā ir personāla vadītājs, viņš tam netērēs laiku, jo ir aktuālās lietas un jautājumi. Šīs personāla rezerves palīdz ļoti specializētu darbinieku atlasē.
  3. Treškārt, darbinieku atlase vadošiem amatiem uzņēmumā. Maz ticams, ka HR speciālists labprāt meklēs sev aizvietotāju. Šajā delikātajā situācijā palīdzēs personāla atlases aģentūra. Klients var arī apspriest konfidencialitātes jautājumus, strādājot ar šādu vakanci (piem., neizlikt vakanci atklāti).
  4. Un, pēdējais punkts, kas jāatzīmē, ir ietaupījumi. Ne tikai laika, bet arī naudas ziņā. Tas ir fakts, ka darba vietņu vērtība katru gadu pieaug.

No kā atkarīga veiksme?

Uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no šī rūpīgā un profesionāli padarītā darba. Galu galā personāls izšķir visu, un katrs darbinieks ir neatņemama un svarīga vienas sistēmas sastāvdaļa. Un, ja ir speciālisti, kas var sniegt augstas kvalitātes personāla atlases pakalpojumus, kāpēc gan nesazināties ar viņiem? Bet izvēle vienmēr ir jūsu ziņā.

Ja jums nepieciešams personāls, sazinieties ar šīs jomas speciālistiem.

Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē vai zvaniet uz mūsu biroju. Personāla atlases aģentūra “WORKIN” ir jūsu uzņēmuma rīcībā.